PORTO SYVOTA studia a apartmány  

Klimatizace Wi-Fi (bez záruky)
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Blízkost centra města, Do 200 m od pláže, Klimatizace, Wi-Fi (bez záruky), Zábava na dosah,

Popis

2 - 4 lůžka
bez stravování
možnost dokoupení polopenze v hotelu Filakas (cca 400 m. od ubytování)

Poloha

Menší vila je schovaná ve spleti úzkých uliček klidného centra Syvoty přibližně 50 m za přístavem. Je obklopena vilkami podobného typu s pěstěnými předzahrádkami. Cesta na nábřeží s nejbližším obchodem, tavernami, kavárničkami a obchůdky vám zabere jen pár minut.

Ubytování

Studia jsou v přízemí a 1. patře a mají manželskou postel. V 1 studiu je možnost přistýlky (rozkládací gauč pro dítě do 15 let). Apartmán má oddělenou ložnici s manželskou postelí, v kuchyni je rozkládací gauč (až pro 2 osoby). Balkónky vedou do postranní ulice, jsou zastíněné a balkónové dveře jsou navíc vybaveny sítí proti komárům a dveřmi se žaluziemi. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky, rychlovarné konvice a základního nádobí), fénem, TV, klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze v hotelu Filakas, který se nachází cca 400 m od ubytování. Rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány formou bufetu. Večeře se skládají ze salátu, předkrmu, hlavního chodu a nápoje.

Pláž

Na nejbližší pláž Gallikos Molos se dostanete pohodlnou procházkou přibližně za 5 minut. Na pláže Bella Vraka a Karvouni dojdete po silničce vedoucí z opačné strany nábřeží přibližně za 30 minut.

Shrnutí

Velmi příjemné ubytování s prakticky řešenými studii. Klidné prostředí v blízkosti centra Syvoty a pláže.

Vzdálenosti

Pláž Gallikos Molos: cca 200 m
Centrum Syvoty: cca 80 m

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Preveza - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio: od 500 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

8,8
2 hodnocení
8,5 Ubytování
7,5 Služby
9 Okolí
10 Stravování
Řazení
7,5
Průměrná dovolená v méně známé destinaci.
7 Ubytování 5 Služby 8 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Uprostřed sezóny poměrně klidné místo.
Celkový dojem
Uprostřed sezóny poměrně klidné místo.
Okolí

Příjemné městečko s malým přístavem. V něm je možné zapůjčení lodi bez nutnosti licence. Malé oblázkové pláže, některé se sprchami a dokonce obsluhou přímo k lehátkům za překvapivě nízkou cenu. Bohužel díky blízkosti sousedních ostrovů nezbyly vlny. Trochu nám v okolí chyběly obvyklé řecké památky.

Ubytování

Ubytování přináší pohodlí v podobě klimatizace v ceně zájezdu, vybavené kuchyně a možnosti venkovního posezení. Vše ve výborné čistotě. Milé překvapení byl dárek v podobě slunečníku na pláž. Celkový dojem kazí hluk starých ventilátorů sousedních restaurací.

Strava

Stravování nebylo součástí zájezdu, ale okolní restaurace nabízejí vynikající jídla za velmi příznivé ceny. Zvlášť nám chutnalo v sousední restauraci Ostria.

Další služby

Delegátka, pravděpodobně plně vytížena v sousední Parze, působila velmi zmateně a neměla na nás mnoho času. To se v našem případě projevilo třeba nezjištěním výletu do Albánie, který nabídla nejspíš jen na úvodním setkání kde byla asi polovina lidí. Výbrané peníze nám nakonec vrátila s tím, že nebyl zájem.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Vážená paní Jano,

dovolte, abych se vyjádřila k Vaši recenzi ze dne 21. 8. 2018.
Ráda bych zde uvedla, že do Syvoty přijíždím 3x týdně, mám zde uvítací informační schůzku, úřední hodiny v kanceláři a návštěvy na všech ubytováních, dle mého názoru takto nabízím v rámci jednoho týdne dostatečný časový prostor k osobnímu setkání s klienty, pokud projeví zájem. Navíc jsem nepřetržitě k dosažení po telefonu.

Na všech ubytováních je nástěnka a informační kniha, kde uvádím mnohé praktické informace, které lze během pobytu využít, včetně plánku Syvoty s trasami na okolní pláže a popisem služeb v Syvotě. Nechybí ani rozpis výletů obsahující den konání s cenou, jejich podrobný popis a pokyny, jak si výlet zakoupit přímo v naší partnerské kanceláři El Greco v případě, že se klienti pro výlet rozhodnou v období mezi mojí fyzickou přítomností v Syvotě.
Toto je nabídka služeb, kterou považuji za daných okolností za optimální, je jen na našich klientech, nakolik se rozhodnou ji využívat.

Dovoluji si upozornit, že zrušeni výletu do Albánie nemá s výše uvedeným nic společného. V okamžiku, kdy jste o výlet projevili zájem, byl prodán pouze dvěma dalším účastníkům, což signalizovalo, ze se nejspíš nesejde dostatečný počet k jeho uskutečnění. V té době to byla bohužel jediná příležitost , jak se na výlet do Albánie ze Syvoty dostat. Zcela mimořádně jsem se proto rozhodla zkusit možnost nabídnout Vám výlet do Albánie pořádaný naši partnerskou kanceláři v Parze, tam byl však naopak již vyprodán. Bylo Vaši volbou výlet si zakoupit i s tím, že nakonec možná neproběhne a peníze Vám budou vráceny. Vyřídili jsme spolu veškeré náležitosti, dostali jste podrobné informace o výletu a "rady na cestu", zapůjčila jsem Vám tištěné materiály. Opravdu mne mrzí, že se výlet neuskutečnil, domnívám se ale, že jsem učinila vše, co bylo v mých silách.

Na závěr snad jen poznámka, že ze sebe nemám pocit, že bych byla zmatená ani že bych destinaci v Parze dávala nepoměrně více času a pozornosti na úkor Syvoty.

Srdečně zdravím
Jana Prouzova, delegátka v Syvotě a Parze

Jana, 21.08.2018
10
Velmi příjemné ubytování na velmi dobrém místě.
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Velmi dobré místo, jen několik kroků od přístavu,který se večer mění v uzavřenou ...
Celkový dojem
Velmi dobré místo, jen několik kroků od přístavu,který se večer mění v uzavřenou promenádu s množstvím restaurací, nabízejících velmi rozmanitou stravu. Na své si přijdou milovníci ryb, steaků, anglických snídaní a pozdních obědů s večeří a nesmím zapomenout na gyros. Doporučuji gyros v restauraci Corner naproti zmrzlinárně. Dva nejlepší rohy v Syvotě :) Pláže krásné, voda až neuvěřitelně čistá, všude možnost lehátek za cca 5Euro, kromě pláže Bella Vraka,kde byly vyhrazeny pouze pro jeden určitý resort. Dostupných pláží vycházkou 6. Z toho dvě jsou proházkou do kopců. Další pláže jsou dostupné i vláčkem, skvělý zážitek pro děti. Všude možnost i taxi - jak klasické, tak vodní.Vodní taxi hop-on-hop-off za 10 Euro na dospělou osobu, děti 5 Euro, někde zdarma. Možnost výletů, které nabízejí v přístavu prodejci každý den nebo lze domluvit přes cestovní kancelář. Včetně adrenalinovějších verzí - parasailing. Supermarket hned v přístavu, nikam se nemusel člověk s nákupy vláčet. Úklid každý den.
Strava

Vlastní. Ale i tak hodnotím místní dostupné jídlo velmi velmi kladně.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lucie, 25.07.2018

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour